Maria & Daniel

Ślub angielsko-polski Marii i Daniela

I kilka słów od Pani Młodej o mojej pracy: Oboje z Davidem jesteśmy zachwyceni zdjęciami i bardzo wdzięczni za Twoja obecność na naszym ślubie 🤗 Wspaniale uchwyciłeś wszystkie chwile jak też wszystkie towarzyszące nam emocje w naszym szczególnym dniu 😻 Jest to bardzo cenna dla nas kolekcja wspomnień, która będzie nas zawsze wzruszać i dzięki której możemy powracać do naszego dnia w każdym momencie przeżywając wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Gratulujemy talentu i dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i cudowny wynik Twojej pracy !!!

Sesja ślubna w Pałacu Bursztynowym

M&A -  Sesja i ślub w Pałacu Bursztynowym

album pokazowy

Mam przyjemność zaprezentować mój  album pokazowy. Jeśli chodzi o skład album przypomina ten który otrzymują Pary Młode.  Jest podzielony na część sesji plenerowej, przygotowań, ceremonii oraz wesela. Każdy album projektuje indywidualnie, możliwe są różne okładki i oczywiście róży skład projektu. Mój egzemplarz ma wielkość 30×30 cm, powleczony jest czarną eko-skórą i ma  grubość kart 800 g/m2, robi wrażenie !! więcej szczegółów na stronie : Fotograf ślubny Poznań

 

 

album_pokazowy_koszalin

Kate i Thierry – Warszawa

Na początku lipca miałem przyjemność uczestniczyć w niezwykłej uroczystości Kasi i Thierry. Zjechali się goście z całego świata głównie z Kanady i RPA. Wesele z pewnymi akcentami kanadyjskimi na długo zostanie w pamięci. Owoce mojej pracy możecie obejrzeć poniżej.

Sesja plenerowa w Wilanowie

Pracowity czerwiec

Sesje ślubne Koszalin

Czerwiec był niezwykle pracowity i owocny w niesamowite kadry. Robiłem sesje nad morzem koło Koszalina, na torze kartingowym, na molo w Orłowie, w Gniewie, Lublinie i w Poznaniu. Było dużo jazdy, ale było warto.. Na mojej drodze wspaniali ludzie, super pomysły na sesję, dużo inspiracji i dynamiki w ujęciach..

sesje ślubne Koszalin

plener_019

fotograf ślubny Koszalin

Sezon ślubny rozpoczęty !!

Sezon ślubny  rozpoczęty z parą moich przyjaciół N+B – piękna para, piękny ślub i zabawa do białego rana, oj działo się, działo..

Kilka strzałów z sesji plenerowych

Sesja ślubna to zawsze wielkie wydarzenie. Nie co dzień ma się okazję obserwować zwykłych ludzi, którzy na czas sesji przeobrażają się w prawdziwych modeli.