Fotograf ślubny Koszalin, Kołobrzeg

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, fotoreportażach, zdjęciach z podróży oraz fotografii reklamowej. Fotografia towarzyszy mi od kiedy sięgam pamięcią, najpierw fascynowałem się aparatami na klisze i wywoływaniem zdjęć w ciemni. Obecnie pracuję w świecie fotografii cyfrowej na profesjonalnym sprzęcie Canon. Studiowałem we Warszawskiej Szkole Fotografii, jednak moją prawdziwą nauką były wieloletnie podróże po Azji, Australii i Ameryce Płd podczas, których powstało wiele wspaniałych fotoreportaży.

Myślę, że w moim zawodzie o pracy fotografa najlepiej świadczą rezultaty – zachęcam do zapoznania się z moim portfolio fotoreportażu z podróży, fotografii ślubnej i zdjęć reklamowych

fotograf na wesele Koszalin

Wojciech Wójcik

Profesjonalny fotograf ślubny Koszalin | Kołobrzeg |

Artystyczna fotografia ślubna Koszalin, Kołobrzeg

Pracując jako fotograf ślubny Koszalin  szukam emocji, szczerych uśmiechów, prawdziwych łez wzruszenia, niewymuszonych gestów. Jak ognia unikam reżyserowania, pozowania, ustawiania. Fotografia ślubne powinno charakteryzować: naturalność, spontaniczność, autentyczność i mam nadzieję, że takie są moje zdjęcia. Podczas mojej pracy jestem z Wami i dla Was, jednak staram się bardziej występować w roli niewidzialnego gościa, tak aby móc uchwycić niepowtarzalne chwile nie pesząc gości swoją obecnością.

fotograf na wesele Koszalin
fotograf ślubny Koszalin

Fotografia na ślubach międzynarodowych Koszalin, Kołobrzeg

Uwielbiam śluby międzynarodowe, biegle mówię w języku angielskim, komunikatywnie w języku niemieckim

Jeśli Wasza ceremonia jest ślubem międzynarodowym, dajcie znać !!  Pracowałem jako fotograf na wesele w Koszalinie na ślubach z udziałem gości z Anglii, Irlandii, Niemiec, Włoch, Australii.

Prywatnie uwielbiam podróże, jestem  ojcem dwójki dzieci J&J. Oprócz fotografii ślubnej i zdjęć na weselach realizuję się hobbystycznie jako pszczelarz, instruktor tenisa PZT, jogin Ashtanga, tancerz 5 Rytmów. Uważam się za człowieka wielu zainteresowań szukającego piękna wokół siebie.

zdjęcia ślubne Koszalin

MIŁE SŁOWA

kilka referencji i miłych słów od Państwa Młodych

Oboje z Davidem jesteśmy zachwyceni zdjęciami i bardzo wdzięczni za Twoja obecność na naszym ślubie. Wspaniale uchwyciłeś wszystkie chwile jak też wszystkie towarzyszące nam emocje w naszym szczególnym dniu 😻 Jest to bardzo cenna dla nas kolekcja wspomnień, która będzie nas zawsze wzruszać i dzięki której możemy powracać do naszego dnia w każdym momencie przeżywając wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Gratulujemy talentu i dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i cudowny wynik Twojej pracy !!!.
Maria & Daniel
Koszalin
Fotograf spełnił nasze oczekiwania w 200%. Zaskoczył nas zdjęciami z sesji ślubnej, której bardzo się baliśmy. Profesjonalne podejście od samego początku i bezproblemowy łatwy kontakt. Zdjęcia dostarczone ekspresowo. Polecamy Wojtka!
Agata & Jakub
Kołobrzeg
Współpraca z Wojtkiem była niezwykle udana. Wojtek jest bardzo profesjonalnym, a przede wszystkim doświadczonym fotografem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i z albumu. Nasi goście nie szczędzili słów pochwał dla ciekawych i oryginalnych ujęć. Bardzo polecam!!!
Gosia & Eryk
Warszawa