Zdjęcia ślubne Koszalin, Kołobrzeg

Ceremonia to jeden z najbardziej wzruszających momentów dnia ślubu. Jako fotograf ślubny Koszalin widzę ją najbliżej. Widziałem już wiele ślubów, jednak za każdym razem szybciej bije mi serce,  ręce się delikatnie pocą, skupienie jest wytężone do granic.  Wiem, że to są najważniejsze momenty ślubu i  muszę zrobić jak najlepsze zdjęcia ślubne.  Jako profesjonalny fotograf ślubny pragnę pozostać niezauważony, a jednocześnie widzieć najwięcej. Cenie sobie naturalność i autentyczność fotografii ślubnych.  Uwielbiam nietypowe sytuacje podczas ceremonii ślubnych, cenię sobie momenty wzruszenia, wielką radość i uśmiechy na Twarzach weselników i to staram się pokazać jako fotograf ślubny.  Tego dnia nic nie wydarzy się ponownie, dlatego jestem skoncentrowany, aby nic mi nie umknęło. Fotografia ślubna jest jedną z najtrudniejszych rodzajów fotografii. Nie da się niczego wyreżyserować. Wszystko dzieje się spontanicznie.

Najpiękniejsze ceremonie ślubne Koszalin

zdjęcia ślubne Koszalin

Zdjęcia ślubne z ceremonii zaślubin to najważniejszy punkt całego dnia i główny powód dla którego się spotykamy. W historii mojej pracy jako fotografa robiłem zdjęcia podczas klasycznych uroczystości kościelnych, w cerkwii oraz podczas ślubów cywilnych. Byłem uczestnikiem podczas ceremonii ślubnych w duchu buddyjskim i ceremonii hiduskich. Jako fotograf byłem zapraszony na ślub w New Delhi, podczas którego uczestniczyłem w 3 dniowym weselu indyjskim. Fotografowałem również śluby japońskie w światyniach Shinto Tokio. Bardzo sobie cenie możliwość pracy jako fotograf podczas ślubów w plenerze i ślubów międzynarodowych

zdjęcia ślubne Koszalin

Profesjonalne zdjęcia ślubne Koszalin

Zdjęcia ślubne na ślubach międzynarodowych

Międzynarodowe śluby i wesela to wydarzenia, które uwielbiam wręcz uwieczniać w kadrach – mariaż dwóch różnych kultur, dwóch różnych zwyczajów i tradycji sprawia, że każdy ślub i wesele ma w sobie coś magicznego. Nie inaczej było w przypadku kolejnej Pary Młodej, której miałem okazję towarzyszyć podczas ich Najważniejszego Dnia. Miłość nie wybiera! To stare powiedzenie nabiera prawdziwego znaczenia dopiero, gdy strzała Amora zostanie już wypuszczona z łuku i trafia osoby o odmiennym kolorze skóry, wychowane w różnych kulturach czy wyznających zupełnie inne religie. Czasem są to nawet ludzie z dwóch końców świata! Miłość to miłość, jednak jak w takim przypadku wyglądają przygotowania do ślubu?

Zainteresowała Was moja praca ? Czas na wiadomość !

Napisz słów kilka o Waszym ślubie, podaj datę i miejsce uroczystości
(odpowiadam w ciągu 24h , sprawdź skrzynkę spam)