Fotograf na wesele Koszalin, Kołobrzeg

Każda para młoda marzy o tym, by właśnie ich wesele było idealne. Dekoracje ślubne, oprawa muzyczna, dobrze skomponowane jedzenie to oczywiście podstawa każdego wesela Wesele idealne na każdego znaczy coś innego. Niektóre pary marzą o wielkiem weselu w pałacu, inne o weselu w stylu rustykalnym w starej stodole.  Dla innych wystarczy skromny obiad w restauracji z  najbliższą rodziną. Niezależnie od tego, na jakie wesele się zdecydujesz fotograf na wesele musi pokazać elementy które tak starannie były przygotowywane przez Państwo Młodych.

Zdjęcia ślubne na wesele Koszalin

Fotograf na wesele Koszalin

Praca fotografa na weselu Koszalin

Fotograf na weselu to bardzo odpowiedzialna praca. Momenty takie jak przywitanie Państwa Młodych, pierwszy taniec, sesja ślubna z rodziną, oczepiny są to sytuacje, które wymagają od fotografa zdolności i wiedzy z wielu dziedzin fotografii. Trzeba mieć oko reportera i dobry refleks aby robić dobre zdjęcia ślubne na weselach. Na moim blog z fotografią ślubną Koszalin  możecie zobaczyć kilka moich ostatnich realizacji. Podczas dnia ślubu fotograf na weselu  najczęściej pracuje ok 12 godzin w tym podczas zabawy weselnej ok 8 h, dlatego znaczna część Waszego reportażu ślubnego to właśnie zdjęcia z zabawy weselnej. Bardzo często sale są ciemne, źle doświetlone, a zespół muzyczny ma słabe oświetlenie. Jako fotograf weselny jestem przygotowany na takie sytuacje, aby  poradzić sobie w każdych warunkach. Sytuacje na weselu są niepowtarzalne, i tych wydarzeń nie można powtórzyć. Fotografie są pamiątką,  która  zostaje z Wam na całe życie.

Pierwszy taniec i fotograf na wesele Kołobrzeg

Reportaż ślubny na weselu to praca dla profesjonalnego fotografa ślubnego. Czasem słyszę, że ktoś poleca „wujka” lub znajomego, który ma dobry aparat. W tym przypadku pewnie dostaniecie 1000 zdjęć z wesela, ale czy znajdziecie 10, które będą dobre pod kątem ustawienia światła, kadru, dynamiki.. Może się uda.. Jeśli liczy się dla Ciebie, aby miesiące Waszych przygotowań zawrzeć w pięknym albumie, mieć profesjonalną sesję rodzinną (również z wujkiem) polecam zlecić to zadanie osobie, która ma doświadczenia i zrobiła przynajmniej 100 ślubów. Fotografie z wesela mają być bardzo wysokiej jakości i warto mieć pewność, że fotograf na wesele Kołobrzeg nie przegapi najważniejszych wydarzeń i piękny ujęciach uchwyci Wasz pierwszy taniec, detale na sali weselnej, zabawę gości weselnych, oczepiny. Zapraszam do obejrzenia kilku przykładowych fotografii ślubnych i oceny czy taka jakość Wam odpowiada. Poniżej znajdziesz linki do reportaży z wesel, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich:

Profesjonalne sesje ślubne na weselu Koszalin

Jest taki moment na weselu, który polecam każdej parzy to sesja ślubna z rodziną i przyjaciółmi. Jako fotograf na wesele Koszalin znam większość lokalizacji na Pomorzu. Doświadczenie fotografa ślubnego pozwala mi dobrze wybrać miejsce i czas takiej sesji. Szczególnie cenie sobie moment tzw golden hour tj około 1-2 h przed zachodem słońca. Jest to moment kiedy fotograf na weselu może zaprosić wszystkich gości weselnych na grupowe zdjęcia i zdjęcia z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Lubię ujęcia, które są pod zachodzące światło robione obiektywem 85 mm lub 135mm, bokeh czyli rozmycia drugiego plany wychodzą wtedy najpiękniej. Sesja ślubna z rodziną to pamiątka,  która jest jedną z najważniejszych wsród zdjęć ślubnych. Jako fotograf często nie jestem wstanie zrobić  zdjęć wszystkim gościom na weselu. Podczas tej sesji, każdy gość ma szanse,  aby pięknie zaprezentować się w Waszych zdjęciach ślubnych i być częścią albumu ślubnego.

fotograf weselny Koszalin

Zainteresowała Was moja praca ? Czas na wiadomość !

Napisz słów kilka o Waszym ślubie, podaj datę i miejsce uroczystości
(odpowiadam w ciągu 24h , sprawdź skrzynkę spam)

fotograf ślubny Koszalin

Fotograf na weselu to artysta, dzięki któremu ślub i wesele pozostaną w Twojej pamięci zawsze żywe.

Zapraszam do zapoznania się z moją szczegółową ofertą i portfolio ślubnym