Sesja ślubna Koszalin, Kołobrzeg

Sesja ślubna Koszalin dla mnie jako fotografa ślubnego to ulubiona część tej pracy.  Podczas sesji nie ma pośpiechu, dla fotografa jest czas, aby znaleźć odpowiednie miejsce, wyczekać upragnione światło, znaleźć nastrój w którym para ślubna poczuje się dobrze i otworzy na zdjęcia.  Sesja ślubna to czas kiedy możemy poszukać pięknych artystycznych zdjęć. Czy warto decydować się na zdjęcia ślubne w plenerze? To indywidualny wybór, natomiast efekty takiej sesji są piękną kontynuacją fotoreportażu z dnia ślubu. Sesja ślubna Koszalin daje nam sąsiedztwo  gór, możemy robić zdjęcia nad morzem oraz w pięknym parku – możliwości jest naprawdę mnóstwo. W oparciu o Wasze preferencje, zaproponuję Wam wspaniałe miejsca na plener ślubny.

sesja ślubna Koszalin

Pomysły na sesje ślubną w okolicach Koszalina i Kołobrzegu

Jeśli macie swoje wyobrażenia jak ma wyglądać sesja ślubna, to koniecznie podzielcie się ze mną swoimi pomysłami, jako fotograf ślubny uwielbiam odkrywać nowe miejsca na sesje ślubna. Na plener ślubny warto wybrać się w miejsce, z którym wiążą się Wasze wspomnienia. Pomysły na sesja ślubna Kołobrzeg  lub Koszalin jest bardzo wiele, są piękne plaże, pałace, parki, molo w Kołobrzegu. W moim portfolio również zdjęcia ślubne,  które wiążą się z Waszymi wspólnymi pasjami. Sesja poślubna to świetna okazja, aby się dobrze bawić i  trochę zaszaleć,  zrobić zdjęcia, które będą bardziej dynamiczne lub romantyczne – to zależy od Was. Plener ślubny to doskonały czas aby powstały zdjęcia, które chętnie zawiesicie na ścianach w dużym formacie. Moim zdaniem warto pomyśleć również o albumie ślubnym.  Za kilka takie zdjęcia ślubne lat będą dla Was bezcenną pamiątką, dzięki której wspomnienia odżyją na nowo.

Sesja w plenerze w okolicach miasta Koszalin Kołobrzeg

Profesjonalne sesje ślubne nad morzem

W ciągu kilku lat pracy fotograf ślubny z Koszalina poznałem najpiękniejsze miejsca na sesje ślubne na Pomorzu i Wielkopolsce. Znam piękne i dzikie plaże w okolicach Koszalina i Kołobrzegu, miejsca które nawet w sezonie letnim są ciche i ustronne. Jeśli szukasz lokacji na sesje ślubne boho, mam takie miejsca. W moim portfolio sesje w najpiękniejszych miejscach m.in : z Pałacu Bursztynowego, Ogródów Hortulus, Parku 7 Drzew i wielu wielu innych.

Zainteresowała Was moja praca ? Czas na wiadomość !

Napisz słów kilka o Waszym ślubie, podaj datę i miejsce uroczystości
(odpowiadam w ciągu 24h , sprawdź skrzynkę spam)